Oferta produktówNasi partnerzy

Wybrany Produkt

Kamery on-line

Aktualności

Nowa seria rejestratorów BOSCH Divar XF

Bosch zaprezentował nowy uniwersalny rejestrator cyfrowy Divar o wysokich parametrach. Wysoka rozdzielczość oraz odświeżanie obrazu w czasie rzeczywistym, zaawansowana kompresja H.264 minimalizująca wymagania na przestrzeń dyskową.

Nie spoczywająca na laurach firma Bosch Security Systems rozszerza rodzinę uniwersalnych rejestratorów cyfrowych Divar o nowe urządzenie. Zaawansowany rejestrator wizyjny Divar XF oferuje zapis i odtwarzanie w czasie rzeczywistym w pełnej rozdzielczości 4CIF (CIF: Common Intermediate Format), zapewniając wyższej jakości obrazy zarówno przy podglądzie obrazu bieżącego, jak i odtwarzaniu zapisu.  Oprócz tego, zaawansowana technologia kompresji H.264 firmy Bosch przyczynia się do zmniejszenia wymaganej szerokości pasma transmisji oraz zapotrzebowania na przestrzeń zapisu, redukując w ten sposób koszty archiwizacji nawet o 30% w porównaniu do systemów wykorzystujących tradycyjne kodowanie MPEG-4.

Rejestrator Divar XF zawiera również 4 dyski twarde, do których dostęp możliwy jest z płyty czołowej urządzenia, co ułatwia serwisowanie. Dostęp z płyty czołowej oznacza również możliwość łatwego dodawania dysków twardych lub nawet wymiany na dyski o większej pojemności, dzięki czemu przestrzeń dyskowa może być rozbudowywana w miarę potrzeb.

System zawiera oprogramowanie Divar XF Control Center (Centrum sterowania) do kompleksowego zdalnego zarządzania systemem, łącznie z podglądem obrazów bieżących i sterowaniem, odtwarzaniem, konfiguracją, zdalnym powiadamianiem o alarmach oraz łatwym eksportowaniem zapisanego obrazu. Dzięki oprogramowaniu Divar XF Control Center, wszystkie czynności obsługowe oraz sterujące mogą być scentralizowane, tworząc skalowalny system zarządzania obrazem.


powrót do aktualności »