Oferta produktówNasi partnerzy

Wybrany Produkt

Kamery on-line

Aktualności

NOWOŚĆ!!!

Szybkoobrotowa kamera sieciowa AXIS 233D z 35-krotnym zoomem do zastosowań profesjonalnych!!!
Kamera idealna do monitoringu miejskiego!
Szybka kamera kopułkowa z funkcją progressive scan i 35-krotnym powiększeniem.

  • 35-krotne powiększenie
  • Obracanie w poziomie i w pionie
  • Szeroki zakres tonalny
  • Funkcja progressive scan
  • Elektroniczna stabilizacja obrazu
  • Powiększanie obszaru

DLA ZŁOŻONYCH INSTALACJI ZABEZPIECZAJĄCYCH
AXIS 233D to sieciowa kamera kopułkowa przystosowana do pracy w złożonych instalacjach nadzoru telewizyjnego. Wiele dostępnych funkcji — takich jak progressive
scan, 35-krotne powiększenie, szybkie i precyzyjne przesuwanie i obracanie oraz szeroki zakres tonalny — zapewnia najwyższą jakość pracy i obrazów. Kamera AXIS
233D została zaprojektowana do pracy w miejscach stawiających duże wymagania, np. na lotniskach, stadionach, w kasynach i portach, w kto�?rych bardzo istotna jest możliwość dokładnego śledzenia oddalonych, poruszających się obiektów.


POTĘŻNY 35 -KROTNY ZOOM
Dzięki 35-krotnemu powiększeniu optycznemu i 12-krotnemu powiększeniu cyfrowemu, kamera AXIS 233D umożliwia powiększenie małych i odległych obiektów.

Odczytanie tablicy rejestracyjnej jest możliwe z odległości 160 m. Obrazy są wyraźne, ostre i bogate w kolory i szczegóły niezależnie od tego, czy powiększenie jest wyłączone, czy też wykorzystywane w stopniu maksymalnym — czyli 35-krotne.POWIĘKSZANIE OBSZARU
Kamera AXIS 233D umożliwia szybkie i proste obracanie w poziomie i pionie oraz powiększanie dowolnie wybranej części oglądanego obrazu. Zaznacz obszar, a kamera AXIS 233D wykona natychmiastowe powiększenie danego fragmentu.


WYJĄTKOWA OBS�?UGA FUNKCJI PTZ
Przy maksymalnej prędkości 450° na sekundę i precyzyjnych, powolnych ruchach o prędkości 0,05° na sekundę, kamera AXIS 233D pozwala śledzić osobę poruszającą się w odległos�?ci 400 m i wykonac�? obrót do dowolnego ustawienia w mniej niż 1,5 sekundy. Funkcja zamrażania powoduje zatrzymanie obrazu w trakcie zmiany ustawienia, co poprawia wygodę pracy. Funkcja E-flip odwraca elektronicznie obraz o 180°, gdy śledzony obiekt przemieszcza się pod kopułką.


SZEROKI ZAKRES TONALNY
Kamera AXIS 233D ma 128-krotny szeroki zakres tonalny, co zapewnia wysoki kontrast, doskonałej jakości filmy i szczegółowe zdjęcia nawet w bardzo trudnych warunkach oświetlenia, takich jak jasne słońce, silne podświetlenie lub cień.


FUNKCJA PROGRESSIVE SCAN
W przypadku tradycyjnych technik skanowania z przeplotem, jakość obrazu spada po zatrzymaniu pojedynczej klatki filmu. Zamiast tego kamery Axis mają funkcję progressive scan, która pozwala znacząco zmniejszyć rozmazanie obrazu spowodowane ruchem i zapewnia obrazy w wysokiej rozdzielczości i pozbawione zniekształceń.


ELEKTRONICZNA STABILIZACJA OBRAZU
Elektroniczna stabilizacja obrazu zmniejsza wpływ wibracji powodowanych ruchem ulicznym lub wiatrem i zapewnia ostre obrazy. Jest to funkcja szczególnie przydatna w sytuacjach, gdy kamera AXIS 233D jest instalowana w miejscach narażonych na wstrząsy lub wibracje — na przykład na słupie lub w pobliżu zatłoczonej autostrady.Kamera AXIS 233D idealnie nadaje się do systemu monitoringu miejskiego!!!

powrót do aktualności »